Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego

Opole

, SanFara Sp. z o. o.

Doradca Klienta Biznesowego
Opole

Opis stanowiska

SanFara Sp. z o. o. AUTORYZOWANY PARTNER RWE POLSKA S.A.
Jesteśmy Partnerem firmy RWE Polska SA, jednego z największych europejskich koncernów energetycznych. Naszym głównym zadaniem i celem jest zoptymalizowanie kosztów energii elektrycznej w przedsiębiorstwach oraz kompleksowa obsługa w tym zakresie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta.

- Widzisz potencjał branży energetycznej?
- Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz się stale rozwijać?
Dołącz do Nas!

Wymagania

Twoim zadaniem będzie nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem biznesowym, identyfikacja potrzeb klientów oraz sprzedaż produktów naszej firmy.

Oferujemy

DLACZEGO WARTO?
Zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełny etat.
Oferujemy stałą pracę, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.
Oferujemy możliwość zbudowania źródła stabilnych i atrakcyjnych dochodów – podstawa + prowizja za sprzedaż.
Zapewniamy pakiet szkoleń oraz narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.
Dajemy Ci nasze stałe i profesjonalne wsparcie