Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Inżynier Projektu

Gliwice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Projektu
Gliwice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej (przemysł ciężki), będącej liderem w swojej dziedzinie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Gliwice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie kosztorysów w odpowiedzi na zapytanie ofertowe, przy ścisłej współpracy z Klientem,
  • Kontakt z innymi działami w celu zebrania potrzebnych do wyceny danych, produkcji, utrzymaniem ruchu, zakupów, jakości, sprzedaży,
  • Analizę dostarczonej dokumentacji i rysunków technicznych,
  • Wybór optymalnego procesu produkcji, określenie terminu realizacji zamówienia i jego dostawy,
  • Wycenę zamówienia, tj. kalkulację kosztów wykonania, materiałów, ceny oprzyrządowania i podwykonawstwa,
  • Koordynacja projektu przy ścisłej współpracy z innymi działami,
  • Wykonywanie innych zadań niezbędnych na tym stanowisku.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (mechanika, materiałoznawstwo, konstrukcje stalowe lub pokrewne),
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w firmie produkcyjnej w sektorze przemysłu ciężkiego / konstrukcji stalowych lub pokrewnym,
  • Doświadczenia w zakresie kalkulacji kosztów,
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i dokumentacji technicznej,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego min. B2 – warunek konieczny; w celu wykorzystywania w codziennej komunikacji (spotkania, maile),
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym Excela,
  • Doskonałej znajomości procesów produkcyjnych, w tym procesów: obróbki metali, spawania i malowania,
  • Wysokiej komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Hybrydowy system pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz dodatek do urlopu,
  • Benefity, m.in.: lekcje językowe, bezpłatny parking, pakiet medyczny,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z dużymi możliwościami rozwoju i możliwość uczenia się od najlepszych w branży,
  • Przyjazne środowisko pracy.