Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Rawicz
    (63-900)

Praca na stanowisku Inżynier Systemów Automatyki

Rawicz

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Systemów Automatyki
Rawicz

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta polskiej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Rawicza (woj. wielkopolskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy),
  • Rozwijanie nowych układów automatycznych,
  • Diagnostykę usterek w bieżących układach automatyki,
  • Przeprowadzanie prac modyfikacyjnych oraz modernizacyjnych w obrębie istniejących układów,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji,
  • Projektowanie systemów typu SCADA,
  • Administrowanie i konfigurowanie przemysłowej infrastruktury sieciowej.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Wiedzy z zakresu automatyki oraz podstaw z takich obszarów jak elektryka, elektronika, mechanika,
  • Znajomości zagadnień dotyczących elektroenergetyki i energetyki,
  • Umiejętności projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatyki, robotów przemysłowych, systemów wizyjnych,
  • Zorientowania w zagadnieniach dotyczących przemysłowej sieci komunikacyjnej oraz Ethernet,
  • Proaktywnego podejścia do systemów automatycznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego – min B2.

Mile widziane:

  • Zorientowanie na naukę wysokopoziomowych języków programowania, takich jak: C++/Java/Python.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z warunków ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach i inne),
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy.