Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rozliczania Czasu Pracy Kierowców

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Rozliczania Czasu Pracy Kierowców
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pełne rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Wyliczanie diet wirtualnych,
  • Analizę raportów oraz naruszeń,
  • Komunikację z klientem oraz przesyłanie danych.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w rozliczaniu pracy kierowców,
  • Praktycznej znajomości zasad rozliczania czasu pracy kierowców oraz pakietu mobilności,
  • Znajomości systemów do rozliczeń np. Tachoexpert, Tachospeed,
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, karta paliwowa, dofinansowanie do urodzin i okularów),
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia.