Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Luckau
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Ślusarz, monter z umiejętnością spawania 150 km od granicy

Ślusarz, monter z umiejętnością spawania 150 km od granicy
Luckau

Opis stanowiska

  • Prace ślusarskie
  • Prace monterskie
  • Obróbka stalowych części dźwigów
  • Drobne prace spawalnicze - metoda MAG
  • Cięcie palnikiem
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Obsługa prasy hydraulicznej
  • Prace zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Kontrola jakości

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunkowe: ślusarz, monter, etc.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy i samochód wymagane
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Precyzja, dokładność, sumienność

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę w pobliżu polskiej granicy w firmie produkującej dźwigi
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Długoterminowe zatrudnienie na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2300 € netto/etat plus dodatki
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.