Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Łódź

, Flexidea

Opis działalności firmy

FLEXIDEA to zespół profesjonalistów i praktyków na rynku pracy.W bieżącej działalności dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej pracy odpowiadamy na wyjątkowe, niestandardowe i dynamiczne potrzeby personalne.Od 2006 roku, naszą siłą jest wyjątkowe zorientowanie nie tylko na oczekiwania klientów, ale również kandydatów i pracowników. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym oraz atrakcyjnym pracodawcą na lokalnym rynku pracy.

Pracownik Produkcji
Łódź

Opis stanowiska

Praca na produkcji:

  • przy montażu sprzętu AGD
  • kontroli jakości
  • obsługi wtryskarek

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie II i III zmianowym
  • Motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń ( stawka zasadnicza + premie = dodatki )
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym i nowoczesnym środowisku