Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Inspektor Nadzoru

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inspektor Nadzoru
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy działającej w obszarze realizacji inwestycji w sektorze nieruchomości poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór inwestorski nad wykonawcami w zakresie prowadzonych inwestycji - m.in. budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz planowanej budowy biurowca,
  • Nadzów nad realizacją bieżących remontów na obiektach komercyjnych należących do spółki, m.in. przebudowy, rozbudowy, bieżące naprawy na obiektach biurowych,
  • Regularne przeglądy techniczne, ocena bieżących potrzeb i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Rozliczanie wykonawców od strony finansowej,
  • Kontrola kosztów projektów realizowanych przez Spółkę,
  • Wsparcie w zakresie wyboru wykonawców, weryfikacja ofert oraz negocjacja warunków współpracy,
  • Doradztwo techniczne w zakresie nabywanych przez spółkę gruntów i budynków.

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Inspektor Nadzoru,
  • Doświadczenia w budowie obiektów kubaturowych,
  • Praktycznej wiedzy technicznej,
  • Posiadania uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • Umiejętności szacowania kosztów,
  • Umiejętności negocjacyjnych, umiejętności egzekwowania terminowego wykonania robót przez wykonawców,
  • Dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w znaczącej na rynku, stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę lub inną - w zależności od preferencji kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie działów wspomagających.