Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Head of Sales/Dyrektor Działu Sprzedaży

Katowice

, SMART-HR
241 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Head of Sales/Dyrektor Działu Sprzedaży
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży logistycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie zespołu sprzedażowego (sprzedaż B2B),
  • Wyznaczenie celów jakościowych i ilościowych oraz odpowiedzialność za ich realizację,
  • Tworzenie strategii długo i krótkoterminowej oraz jej realizacja,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, w tym aktywne pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych,
  • Raportowanie i analizowanie danych,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych członków zespołu,
  • Prowadzenie rekrutacji do zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży kurierskiej, e-commerce lub logistycznej,
  • Praktycznego doświadczenia w poruszaniu się w systemach CRM,
  • Rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Silnej orientacji na realizację celów,
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, w tym umiejętności prowadzenia rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjno-motywacyjny uzależniony od sprzedaży,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy,
  • Benefity pozapłacowe, spotkania integracyjne, parking naziemny lub podziemny.