Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Magazynier - Wrocław

Wrocław

, Eurokadra S.A.
152 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Wrocław
Wrocław

Opis stanowiska

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACA NA MAGAZYNIE WROCŁAW?

  • Przyjmowanie towaru i sprawdzanie go pod kątem uszkodzeń
  • Układanie produktów w wyznaczonych obszarach pracy za pomocą kodów
  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień przy pomocy nowoczesnych skanerów
  • Pakowanie gotowych zamówień do dalszego transportu
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania

PRACA NA MAGAZYNIE WROCŁAW JEST SKIEROWANA DO OSÓB KTÓRE:

  • rzetelnie podchodzą do wykonywanych obowiązków
  • są efektywne i wydajne w działaniu
  • są odpowiedzialne
  • są gotowe do pracy zmianowej praca na 2 zmiany (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00). Elastyczny grafik, możliwość pracy w środku tygodnia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie od 4800 zł netto – 6360 zł netto
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zakwaterowania w wysokości 450 zł miesięcznie. Komfortowe zakwaterowanie (2-4 osób w pokoju)
  • Umowa zlecenie
  • Transport do pracy w wysokości 100 zł na miesiąc
  • Bezpłatny strój robotniczy
  • Bezpłatne badania lekarskie