Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Technolog Tworzyw Sztucznych

Rzeszów

, HR Navigator

Technolog Tworzyw Sztucznych
Rzeszów

Opis stanowiska

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.
HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

OPIS STANOWISKA:

• opracowywanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniami procesów technologicznych
i produkcyjnych
• opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych produktów
• nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów
• pracę nad rozwojem produktu poprzez rozwijanie nowych odmian produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta
• pracę nad rozwojem rynku poprzez szukanie nowych zastosowań dla istniejących produktów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: przetwórstwo tworzyw sztucznych, lub inżynieria materiałowa ze specjalnością w tworzywach sztucznych
• minimum 3 lata pracy w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne / compounding / lub wtryskowi na stanowisku technologa lub inżyniera procesu
• doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów
• doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji
• doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
• biegła znajomość komputera w zakresie pakietu office
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
• prawo jazdy kategorii „b”
• oczekujemy kreatywności, samodzielności, zdyscyplinowania, bezkonfliktowości, dyspozycyjności.

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet szkoleń
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
• Praca w sprawdzonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”