Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Customer Service z j. norweskim

Gdańsk

, People

Customer Service z j. norweskim
Gdańsk

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i potwierdzanie zamówień od klienta
- weryfikacja prawidłowości zamówienia
- zapewnienie realizacji zamówienia zgodnie z wewnętrznymi zasadami organizacji
- fakturowanie produktów i usług dla klientów zewnętrznych
- odpowiadanie na zapytania klienta
- rozwiązywanie spraw biznesowych, które wpływają na zamówienie klienta

Wymagania

- biegła znajomość j. norweskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w obsłudze klientów z Francji
- mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy

-3 miesięczny okres próbny, następnie umowę o pracę
- benefity: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysyłanie CV w j. angielskim poprzez portal z dopiskiem NOR/Lento