Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-200)

Praca na stanowisku Koordynator Magazynu

Sosnowiec

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Koordynator Magazynu
Sosnowiec

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją najwyżej jakości elementów do wykończenia wnętrz, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad pracą magazynu,
  • Współpraca z magazynem z Wielkiej Brytanii,
  • Wprowadzanie procesów magazynowych i kontrolowanie ich funkcjonowania,
  • Organizację i koordynację prac związanych z przyjęciem i wydaniem towaru,
  • Kontrolę dokumentacji magazynowej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, instrukcji pracy oraz przepisów BHP.

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,
  • Doświadczenia w zarządzaniu, planowaniu oraz organizowaniu pracy zespołu,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office - w szczególności Excela.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 1-zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pełne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Dostęp do zakładowego programu emerytalnego,
  • Zniżkę na firmowe produkty,
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.