Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Oostrum (Venray)
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Zostań OPERATORem wózka widłowego w CEVA!

Oostrum (Venray)

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Zostań OPERATORem wózka widłowego w CEVA!

Opis stanowiska

Praca dla lidera rynku w Holandii, realizującego różnego rodzaju usługi logistyczne. Centrum dystrybucyjne do którego właśnie rekrutujemy obsługuje bardzo dobrze znane marki, dla których przygotowywane są tysiące zamówień dziennie.

Miejscowość: Oostrum (Venray)

Twój zakres obowiązków:

Jako OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO będziesz odpowiedzialny za transport paczek na różne miejsca w magazynie - do Twoich obowiązków będzie należał załadunek/rozładunek, przenoszenie materiałów zapakowanych na paletach, sprawdzanie pakunków pod kątem uszkodzeń, zarządzanie stanem magazynowym oraz owijanie palet.

Praca odbywa się na jedną lub dwie zmiany (w zbliżającym się wysokim sezonie mogą być trzy, za które oczywiście otrzymasz bonus płacowy!)

Wymagania

·      Czynne prawo jazdy kat. B

·       Ważny certyfikat (w przypadku kandydatów na Reachtruck: jeżeli posiadasz już licencję i masz niedawne doświadczenie w prowadzeniu wózka wysokiego składowania, istnieje możliwość odbycia szkolenia odświeżającego po przyjeździe do NL i uzyskania holenderskiego certyfikatu!)

·       Znajomość j. angielskiego (minimum A2, aby móc uczestniczyć w szkoleniach i komunikować się z przełożonymi)

Oferujemy

Co gwarantujemy?

• Minimum formalności (możliwość załatwienia wszystkiego drogą elektroniczną)!

• Atrakcyjną stawkę godzinową!

• Dodatki zmianowe za pracę w godzinach wieczornych i nocnych (35-45%) oraz w weekendy i Święta (50-100%)

• Ubezpieczenie, Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (po 78 tygodniach opcja otrzymania od CEVA umowy na czas określony)

LOGISTYKA

Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz! Do pracy możesz także dojechać własnym samochodem i zabrać ze sobą współpracowników, wtedy pracodawca pokryje koszty przejazdu od 1 km do max. 50 km (€1,40 - 14,85 dziennie)

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów