Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • groningen
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Monter konstrukcji stalowych / spawacze 135/136/138

groningen

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Monter konstrukcji stalowych / spawacze 135/136/138
groningen

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) to doświadczony partner rekrutacyjny.

Dla Naszego partnera na terenie Holandii poszukujemy certyfikowanych spawaczy.

Projekty w różnych miejscowościach

Opis stanowiska:
- spawanie różnych konstrukcji stalowych (rodzaj i metoda różni się w zależności od projektu),
- obsługa elektronarzędzi,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

- aktualne uprawnienia,
- doświadczenie w pracy, jako spawacz,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy,
- mile widziane VCA lub gotowość do zrobienia.

Oferujemy

- wynagrodzenie uwarunkowane od doświadczenia i projektu (ok 550-600 euro netto tygodniowo),
- stabilne zatrudnienie,
- zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych,
- ubezpieczenie,
- transport,
- umowa holenderska.