Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Pori
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator prasy krawędziowej CNC / Finlandia

Operator prasy krawędziowej CNC / Finlandia
Pori

Opis stanowiska

Praca za granicą: Finlandia ,
Rodzaj pracy: pełny etat
Liczba wolnych miejsc: 2
Przedział wynagrodzenia:
15,45 eur - 16,70 eur stawka godzinowa (Brutto)
dodatek wakacyjny (ponad +9%)

samodzielne programowanie oraz ustawienie prasy krawędziowej na podstawie rysunku technicznego.
ponadto jesteś odpowiedzialny za jakość pracy oraz codzienną konserwację własnego sprzętu i narzędzi.

Wymagania

doświadczenia w obsłudze, ustawianiu maszyn prasy krawędziowej CNC , ( Amada / Safan )
Komunikatywna znajomość j.angielskiego
umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego i dokonywania pomiarów,
sumienność w wykonywaniu obowiązków,
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Aktualne cv w j.angielskim
Chęć wyjazdu na kontrakt długoterminowy

Oferujemy

Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu ( co 2 tygodnie )
możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia .
Ubezpieczenie wypadkowe zapewnione przez pracodawcę
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii .