Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Olkusz
    (32-300)

Praca na stanowisku Młodszy Laborant

Olkusz

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Młodszy Laborant
Olkusz

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy przemysłowej, mającej stabilną pozycję rynkową, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Olkusza, woj. Małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pomoc w przeprowadzeniu testów chemicznych przy wykorzystaniu najnowszych metod i analiz,
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych,
  • Pomoc w analizie statystycznej wyników i pomiarów,
  • Pobieranie próbek do przeprowadzenia testów,
  • Rejestracja próbek i ich klasyfikacja w systemie,
  • Nadzór nad dokumentacją, normami i terminami gwarancji urządzeń laboratoryjnych,
  • Obsługa, sprawdzanie oraz konserwacja sprzętu laboratoryjnego,
  • Wystawianie świadectw jakości.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe, absolwent kierunków (technologia chemiczna, chemia),
  • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wiedza z zakresu metod analitycznych oraz wymagań systemu jakości,
  • Znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych lub gotowość do nauczenia się,
  • Znajomość analizy chemicznej jakościowej i ilościowej,
  • Wiedza z zakresu przygotowania odczynników do analiz laboratoryjnych,
  • Chęć do rozwoju zawodowego i pracy w Laboratorium,
  • Myślenia analitycznego,
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w realizacji zadań,
  • Umiejętności współpracy w zespole,
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Praktyki lub doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Kontroli Jakości /Laboratorium, najchętniej w przemyśle chemicznym

Oferujemy

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub B2B
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz odbycia odpowiednich szkoleń
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, w dynamicznym zespole.