Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Trier
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Niemcy | Praca magazynowo-produkcyjna | DARMOWE zakwaterowanie

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Niemcy | Praca magazynowo-produkcyjna | DARMOWE zakwaterowanie
Trier

Opis stanowiska

Wyjedź do Niemiec i zacznij zarabiać w euro:

    • bez znajomości języków obcych

    • bez doświadczenia

    • z darmowym zakwaterowaniem

Lokalizacja: Trier

W zależności od stanowiska do Twoich obowiązków będzie należeć:

Pozycja 1

    • pakowanie i przygotowywanie napojów na promocje

    • składanie dispaly’ów

    • układanie i sortowanie asortymentu w kartonach

Pozycja 2

    • umieszczanie kartonów na taśmie do automatycznego składania

    • wizualna kontrola jakości (etykiety, karton, butelka)

    • uzupełnianie folii w maszynie

    • może wystąpić natężenie hałasu do 80 dB

Wymagania

    • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)

    • Gotowość do pracy w soboty

    • Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)

    • Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Oferujemy

GWARANTUJEMY:

    • Stawkę godzinową w wysokości 13,50 €/h brutto

    • Dodatki za pracę na nocki, nadgodziny, niedziele i święta

    • Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku (6-14, 14.30-23)

Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas

    • DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych

    • Organizację grup dojazdowych prywatnymi samochodami (pasażerowie zrzucają się na pokrycie kosztów paliwa dla kierowcy)

    • Stołówka z obiadami z 4-7€ i możliwość podgrzania własnego posiłku

    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)

    • Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

    • Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

    • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

    • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

    • Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO