Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Consultant FICO

Poznań

, SMART-HR
248 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Consultant FICO
Poznań

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta polskiej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (woj. wielkopolskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu,
  • Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów,
  • Udział w projektach.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego z kierunku informatyka lub pokrewnych,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie modułów FICO,
  • Znajomości podstawowych przepisów o rachunkowości i finansach,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne konkurencyjne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z warunków ubezpieczenia grupowego,
  • Bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach i inne),
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy.