Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa (Targówek)
    (03-543)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. rekrutacji/ Rekruter - pełny etat w Agencji HR

Warszawa (Targówek)

, Level Work

Młodszy specjalista ds. rekrutacji/ Rekruter - pełny etat w Agencji HR

Opis stanowiska

Jesteś gotów do nowego wyzwania? Pragniesz rozwijać się w dziedzinie rekrutacji i budować relacje z kandydatami i klientami? Jeśli tak, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Lokalizacja: Warszawa Targówek/ Praga

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, realizowanie działań związanych z marketingiem rekrutacyjnym oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami.

Wymagania

  • rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (niski, średni szczebel )

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (forma zaoczna).

  • samodzielność, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie z elastyczną formą współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.

  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o atrakcyjny system premiowy.

  • niezbędne narzędzia pracy zapewniające efektywne wykonywanie obowiązków.