Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Recepcjonistka

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Recepcjonistka
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną działającego na terenie województwa śląskiego i ościennych. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydata na do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała obsługa sekretariatu oraz wsparcie zarządu w wykonywaniu innych zleconych zadań administracyjnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub biurowej,
  • Samodzielności, proaktywności i zaangażowania oraz nastawienia na zdobywanie doświadczenia,
  • Wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności,
  • Dostępności minimum na ¾ etatu dziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy 8.00 a 17.00.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę na ¾ etatu lub na cały w zależności od preferencji kandydata lub kandydatki,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • Pracę w komfortowych warunkach biurowych,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • Przyjazną atmosferę pracy, dużą samodzielność w pracy.