Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Koordynator magazynu - Gdańsk

Gdańsk

, Eurokadra S.A.
155 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Koordynator magazynu - Gdańsk
Gdańsk

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA NA STANOWISKU KOORDYNATOR MAGAZYNU GDAŃSK?

  • koordynowanie 10-15 osobowej grupy w magazynie
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • koordynowanie procesu wprowadzania do pracy nowych pracowników tymczasowych
  • pomoc w bieżących sprawach pracowników na magazynie
  • sprawdzenia podpisów pracowników tymczasowych na kartach pracy
  • kontrola wydajności pracowników oraz całej grupy
  • kompletacja towaru

Wymagania

OFERTA PRACY NA STANOWISKU KOORDYNATOR MAGAZYNU GDAŃSK JEST DLA OSÓB, KTÓRE:

  • są odpowiedzialne i rzetelne podejścia do obowiązków
  • są efektywne i wydajne w działaniu
  • są gotowe do pracy w systemie 2 zmianowym od niedzieli do piątku (14:00 – 22.00) (22.00 – 6.00) sobota dzień wolny
  • mają uprawnienia na wózki UDT – mile widziane
  • znają język angielski na poziomie komunikatywnym (B1) – wymóg konieczny
  • znają język polski na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC ZESPOŁU?

  • stawka godzinowa: od 28 zł brutto za godz. plus premia od 400 zł – 2500 zł brutto w miesiącu w zależności od wydajności grupy
  • praca na 2 zmiany po 8 godzin od niedzieli do piątku (14:00 – 22.00) (22.00 – 6.00) sobota dzień wolny
  • umowa zlecenie