Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • freelancer

Praca na stanowisku Account Manager

Account Manager
Warszawa

Opis stanowiska

Intensywny rozwój sieci odbiorców korporacyjnych produktów firmy, na zasadzie kontraktu managerskiego ( własna działalność – atrakcyjna stała pensja, premia plus refundacja kosztów). Praca w wyznaczonym terenie z kluczowymi klientami/ odbiorcami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe w branży chemicznej / kosmetycznej oraz doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą kluczowych klientówbiznesowych;
  • doświadczenie nabyte w branży chemicznej w sprzedaży produktów lub usług
  • wykształcenie chemiczne ( np. chemia kosmetyczna ) lub pokrewne będzie dużym atutem
  • bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • znajomość branży komponentów kosmetycznych oraz branży kosmetycznej będzie dużym atutem
  • aktywne prawo jazdy

Oferujemy

Wybrana osoba będzie reprezentować międzynarodową firmę na rynku Polskim oraz dbać o jej wizerunek oraz maksymalizować sprzedaż poprzez rozwój kontaktów handlowych z odbiorcami.