Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Tilburg lub Maasvlakte
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku DP World, produkty high-tech wyjazd po majówce

Tilburg lub Maasvlakte

, OTTO Work Force Recruitment
11 dni do końca

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

DP World, produkty high-tech wyjazd po majówce

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników dla dostawcy usług logistycznych w branży IT - asortyment magazynu DP Worl to komputery i drobna elektronika. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1) wystarczy, żeby dołaczyć do tego międzynarodowego zespołu!

Lokalizacja: Tilburg lub Maasvlakte

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• skanowanie, etykietowanie, pakowanie produktów
• sortowanie oraz układanie pudełek na paletach
• rozładunek i załadunek kontenerów
• przenoszenie kartonów do 23kg
• liczenie produktów
• kontrola jakości

Wymagania

• Podstawowa znajomość języka angielskiego - A2
• Czynne prawo jazdy (kat. B) będzie dodatkowym atutem
• Elastyczność względem pracy w różnych działach

Oferujemy

• Atrakcyjna stawka godzinowa: od 13,27 EUR brutto +1.38% ATV +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.56 EUR!
• 32-40 godzin pracy tygodniowo z możliwością wyrabiania płatnych nadgodzin!
Zorganizowane zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
• Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Telefoniczny helpdesk czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu
• Możliwość rozwoju w strukturach OTTO lub przejścia na bezpośrednią umowę z DP World
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów  Interesujące? Czekamy na Ciebie!

Zadzwoń do nas lub aplikuj, a nasz konsultant oddzwoni, żeby odpowiedzieć na pytania i rozpocząć Twój proces rekrutacji!