Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Siemianowice Śląskie
    (41-100)

Praca na stanowisku Kucharz Zmianowy

Siemianowice Śląskie

, SMART-HR
245 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kucharz Zmianowy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się firmy cateringowej obsługującej największe imprezy kulturalne na śląsku oraz Klientów indywidualnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejscepracy: Siemianowice Śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację pracy kuchni i podległego zespołu,
  • Delegowanie bieżących zadań i nadzór nad 2-osobowym zespołem,
  • Kontrolę produkcji i FC,
  • Koordynację prawidłowego prowadzenia dokumentacji HACCP,
  • Dbałość o wysokie standardy higieny pracy i BHP oraz zasad HACCP,
  • Obsługę nowoczesnego oprogramowania produkcyjnego,
  • Raportowanie realizacji prac do Szefa Kuchni.

Wymagania

  • Wykształcenia gastronomicznego (minimum zawodowe),
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Szerokiej wiedzy w zakresie kuchni polskiej i sztuki gotowania,
  • Posiadania aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • Dyspozycyjności, punktualności, bardzo dobrej organizacji pracy i zdolności współpracy z zespołem,
  • Umiejętności zarządzania zespołem i delegowania zadań,
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie cateringowej,
  • Umowę o pracę i zatrudnienia na pełen etat,
  • Pracę wyłącznie na dzienną zmianę,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiększone o premię minimum 3 x w roku,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. posiłki pracownicze, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
  • Dostęp do szkoleń kulinarnych i menadżerskich,
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy,
  • Wsparcie zespołu i innych działów firmy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i udziału w szkoleniach.