Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Manager Lokalu

Szczecin

, HEADHUNTERS Sp. z o.o.

Manager Lokalu
Szczecin

Opis stanowiska

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta – kawiarni zlokalizowanej w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie - poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zdania:
• stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kawiarni;
• zarządzanie personelem, motywowanie pracowników, organizacja pracy, kontrolowanie zespołu;
• koordynowanie akcji promocyjno-reklamowych;
• podnoszenie zadowolenia klientów z usług i zwiększenie obrotu kawiarni;
• praca zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika w branży gastronomicznej, najchętniej w kawiarni;
• zaangażowanie, pracowitość i dynamizm w działaniu;
• wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

• dobre zarobki, zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami;
• umowę o pracę, po trzech miesiącach próbnych,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia;
• możliwość istotnego wpływania na rozwój firmy;
• pracę z młodym zespołem

Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska pracy „Manager” w tytule wiadomości.