Branża

  • Badania i rozwój

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Technolog

Legnica

, Level Work

Technolog
Legnica

Opis stanowiska

Obowiązki

  • sporządzanie dokumentacji technicznej, nanoszenie informacji i wytycznych umożliwiających / ułatwiających produkcję

  • opracowywanie rozwiązań technicznych i technologii oraz metod produkcji

  • współpraca z wszystkimi wydziałami przedsiębiorstwa, w szczególności wzorcownią i innymi działami produkcyjnymi

  • przygotowywanie i dostarczanie dokumentacji produkcyjnej

  • udział w tworzeniu kalkulacji i wycen

  • analizowanie możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa

  • analiza stanów materiałów

  • dbałość o wysoką jakość produkcji, terminowość i poprawność realizacji zleceń

Wymagania

Kwalifikacje

  • wykształcenie o profilu technicznym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie z branżą stalową i spawalnictwem

  • biegła obsługa komputera w środowisku Microsoft Windows wraz z Exel

  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę bezpośrednio u pracodawcy

  • prywatna opieka medyczna medicover

  • bonus relokacyjny

  • w pełni wyposażone klimatyzowane miejsce pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • program poleceń pracowników

  • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze oraz w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja miejsca pracy- Złotoryja