Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Operator maszyn- Specjalista ds. Procesu honowania

Łódź

, Level Work

Operator maszyn- Specjalista ds. Procesu honowania
Łódź

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • planowanie, nadzorowanie i optymalizacja procesu honowania w produkcji mebli

  • monitorowanie jakości wykonania oraz zgodności z wymaganiami technicznymi

  • współpraca z działem produkcji, jakości oraz inżynierii w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość technologii i procesów honowania.

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • system pracy jednozmianowy 6:00-14:00

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • karta multisport

  • dodatki stażowe

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV