Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Operator- frezer/wytaczarz

Gdynia

, Level Work

Operator- frezer/wytaczarz
Gdynia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Zakładanie i ustawianie narzędzi na maszynie, mocowanie obrabianych elementów i obsługa obrabiarek, sprawdzanie stanu technicznego i regulacja obrabiarek, sprawdzanie jakości obrabianych elementów, czyszczenie i konserwacja maszyny.

Wymagania

Wymagania stanowiska:

  • znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych

  • znajomość czytania rysunku technicznego

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca od poniedziałku do piątku 6-14

  • możliwość nadgodzin

Zapraszamy do aplikowania także absolwentów szkół zawodowych!