Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sushi Master

Warszawa

, Jobhouse Sp. z o.o.

Sushi Master
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, sieci restauracji japońskich, która dba o oryginalny koncept swoich lokali serwując dania najwyższej jakości, poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

- przygotowywanie sushi przy gościach
- kontakt z gośćmi restauracji, doradzanie w kwestii dań
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku / doświadczenia w pracy za granicą w renomowanych restauracjach
- wysoka kultura pracy, dobra prezencja
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- odpowiednie umiejętności autoprezentacji i komunikacji

Oferujemy

- prace w prestiżowej restauracji
- możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym zespole

Zainteresowane pracą osoby prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu z dopiskiem w tytule wiadomości nr ref.: SUSHI/MASTER/WAW
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.