Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku SPRZĄTANIE SZKLARNI

Łódź

, AB Job Service Polska Sp. z o.o.

SPRZĄTANIE SZKLARNI
Łódź

Opis stanowiska

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej.
Dla naszego klienta w Łodzi, poszukujemy osób do zleceń w szklarni.

Miejsce zlecenia: Łódź

Do zadań należy m. in.
- likwidacja upraw w szklarni
- sprzątanie szklarni

Wymagania

Jeśli posiadasz:
- motywację i zaangażowanie

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- zlecenie na terenie miasta Łódź

Prosimy wpisać w tytule maila: Szklarnia/PL

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)