Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik sortowni

Wrocław

, Work Service S.A.

Pracownik sortowni
Wrocław

Opis stanowiska

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Paprotna
Województwo: dolnośląskie
Branża: Transport / Spedycja / Dystrybucja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę tymczasową
Godziny pracy: Pół etatu z dopełnieniem godzin

Obowiązki:
• załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich na terenie sortowni
• załadunek i rozładunek przedmiotów różnej wielkości (od kopert do przesyłek większych rozmiarów)
• skanowanie przesyłek

Wymagania

• gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonych godzinach
• sprawność fizyczna
• chęć do podjęcia pracy
• doświadczenie w firmach kurierskich, sortowniach (mile widziane)

Oferujemy

• praca na stałej zmianie (w godz. 6:00-12:00/14:00)
• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• gwarancja wypłaty wynagrodzenia na czas

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".