Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Operator produkcji- leki

Warszawa

, Level Work

Operator produkcji- leki
Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego i bieżące uzupełnianie dokumentacji

  • kontrola używanych produktów i materiałów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej, kosmetycznej lub spożywczej w obszarze produkcji

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego

  • praca od poniedziałku do piątku

  • bogaty pakiet benefitów:

    • opieka medyczna,

    • ubezpieczenie na życie,

    • dofinasowania do zajęć,

    • dofinansowanie do wypoczynków,

    • dofinansowanie do dojazdu do pracy,

    • dofinansowanie do posiłków,

    • dofinansowanie do szkoleń , kursów,

    • parking,

    • kawa, herbata, owoce