Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kerpen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Praca Wakacyjna. Bonus 300€+Darmowe Zakwaterowanie

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Praca Wakacyjna. Bonus 300€+Darmowe Zakwaterowanie
Kerpen

Opis stanowiska

Komisjoner | Lokalizacja: Kerpen

 Szukasz pracy na wakacje? Kompletuj zamówienia w magazynie znanej sieci supermarketów. To praca na dwóch działach: z suchym oraz świeżym asortymentem, czyli także na chłodnej hali z produktami o krótkiej dacie ważności. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie dostaw do sklepów na czas.

 Oprócz stawki podstawowej 14,15 €/h otrzymasz Bonus 300 € EXTRA i DARMOWE ZAKWATEROWANIE.

 OBOWIĄZKI

·       Zbieranie zamówienie za pomocą wózków elektrycznych

·       Praca z systemem komputerowym sterowanym głosem

·       Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

·       Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

Wymagania

·       Gotowość do pracy w sobotę

·       Prawo jazdy

·       Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

·       Stawka wynosząca 14,15 €/h brutto

·       Bonus 300 € EXTRA (wypłacany po zakończeniu pracy 31.08)

·       Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%

·       Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany

·       Gwarantowane wynagrodzenie za 151 godzin miesięcznie

·       DARMOWE Zakwaterowanie

·       Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)

·       Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

·       Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

·       Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

·       Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

·       Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO