Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Tampere
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Hydraulik przemysłowy - Finlandia.

Tampere

, D&D Invest Group

Hydraulik przemysłowy - Finlandia.
Tampere

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia, Tampere
Fiński kontrakt
Liczba wakatów: 2

Instalacja i poziomowanie rur o rozmiarze 30 - 300mm
Prace budowlane towarzyszące montażowi instalacji (także z poziomu rusztowań/wind)
Sprawdzanie szczelności instalacji
Praca z rysunkiem technicznym
Współpraca z pozostałymi członkami z zespołu

Wymagania

2-3 lata doświadczenia pracy jako hydraulik lub monter instalacji
Umiejętność czytania rysunków budowlanych
Dobra kondycja fizyczna
Prawo jazdy kat. B mile widziane
Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Możliwość regularnych zjazdów do Polski
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
28 dni płatnego urlopu,
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii