Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Góraszka
    (05-462)

Praca na stanowisku Spawacz TIG

Góraszka

, Level Work
75 dni do końca

Spawacz TIG
Góraszka

Opis stanowiska

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych na podstawie rysunku technicznego,
  • Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych,
  • Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, zgrzewania czy lutowania

Wymagania

  • Doświadczenie w podobnej pracy przy spawaniu metodą TIG (141) elementów/rur nierdzewnych cienkościennych
  • Mile widziane min 2-3 letnie doświadczenie przy spawaniu w przemyśle spożywczym/kosmetycznym/farmaceutycznym lub przy spawaniu zbiorników ze stali nierdzewnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę zlecenie, o pracę lub B2B
  • Po przejściu na stałą współpracę możliwość multisport, PZU zdrowie
  • Stałe godziny pracy 8-16 pn-pt, możliwość 7-17 pn-pt
  • Wolne weekendy