Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Staszów
    (26-900)

Praca na stanowisku Elektryk-urządzenia produkcyjne

Staszów

, Level Work

Elektryk-urządzenia produkcyjne
Staszów

Opis stanowiska

Firma jest liderem w przetwórstwie opakowań w Polsce, dostarczając innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla sektora budowlanego.

Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Elekrtyk

  • Godziny pracy: 7-15, 15-23, 23-7

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Wykonywanie napraw i konserwacji parku maszynowego w zakresie elektryki.
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii elektrycznych w maszynach i urządzeniach produkcyjnych.
  • Wdrażanie nowych rozwiązan technicznych w obszarze produkcyjnym

Wymagania

Od naszego kandydata oczekujemy:

  • Posiadanie uprawnień SEP 1.
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie elektryki lub pokrewnej.
  • Uprawnienia eksploatacyjne do 1kV.
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka, preferowane w zakresie napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych.

Oferujemy

Oferujemy:

-Umowa o pracę

-Wynagrodzenie 6000-6800 brutto/msc

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

-program poleceń do 1000zł brutto za poleconą osobę

-Premia frekwencyjna do 300zł brutto