Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku PRACA DLA STUDENTA/ABSOLWENTA

Sosnowiec

, Sine Qua Non TS

PRACA DLA STUDENTA/ABSOLWENTA
Sosnowiec

Opis stanowiska

Studiujesz, a może masz to za sobą? Problem z pracą? Szukasz stałego źródła dochodu? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy zawodowej? Martwisz się, że nikt w Ciebie nie zainwestuje, słyszysz, że brak Ci doświadczenia? Rozpocznij z nami swoją przygodę z pracą!

SQN SZUKA WŁAŚNIE CIEBIE!

Wymagania

Widzimy ogromny potencjał w młodych ludziach i jesteśmy gotowi w niego inwestować. Dla nas liczy się Twoje zaangażowanie, pasja i ogromna motywacja!

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i nie boisz się rozmawiać - zostań Konsultantem sieci Orange. Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to chęci do pracy i zaangażowania.

Oferujemy

W zamian oferujemy Ci:
-atrakcyjne stałe wynagrodzenie podstawowe + bardzo wysokie prowizje,
-pakiet szkoleń prowadzonych przez profesjonalnych trenerów,
-wsparcie kadry na każdym etapie Twojej kariery,
-system motywacyjny (m.in. wejściówki do kina, kręgielni, bony podarunkowe)
-doświadczenie zawodowe,
-jasną ścieżkę kariery i wiele, wiele więcej...