Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Mysłowice
    (41-408)

Praca na stanowisku Młodszy Konsultant Help Desk

Mysłowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Młodszy Konsultant Help Desk
Mysłowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta technologicznej firmy dostarczającego oprogramowanie do sektora facility managment, lidera w swojej branży obsługującego ponad 1000 klientów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom firmy, w zakresie wdrożenia i obsługi systemu,
  • Analizę, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,
  • Udzielanie porad informatycznych,
  • Konfiguracja oprogramowania, monitorowanie i analiza wydajności systemów IT,
  • Zgłaszanie błędów do innych działów w celu usunięcia błędu i rozwoju systemu.

Wymagania

  • Komunikatywności i umiejętności pracy z klientem,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie arkuszy kalkulacyjnych - w zakresie potrzebnych do masowych prac z danymi zbiory liczone w setkach/ tysiącach wierszy).
  • Jako dodatkowy atut – mile widziany: Wiedza z zakresu rachunkowości/lub zarządzania nieruchomościami.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w początkowym okresie zatrudnienia w pełni z biura. Po 1-2 miesiącach współpracy 80% zdalnie).
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do kartę sportową,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,
  • Przejrzysty system rozwoju kariery,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie oferujące stabilne, długofalowe zatrudnienie.