Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds, fakturowania i rozliczeń

Gliwice

, Personnel International

Młodszy specjalista ds, fakturowania i rozliczeń
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje pracownika na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń ze znajomością języka niemieckiego
(miejsce pracy: Gliwice)

Zakres obowiązków:
o współpraca z niemieckim biurem rachunkowym prowadzącym księgi spółki
o wystawianie faktur sprzedaży dla odbiorców zagranicznych,
o wprowadzanie faktur do systemu księgowego,
o bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami - wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności,
o monitowanie klientów w przypadku zaległych należności
o sporządzanie raportów dla zarządu

Wymagania

o bardzo dobra znajomość j. niemieckiego weryfikowania podczas rozmowy kwalifikacyjnej – warunek konieczny
o wykształcenie ekonomiczne min. średnie (lub w trakcie studiów)
o doświadczenie w dziale księgowości będzie dodatkowym atutem
o dobra obsługi komputera – pakiet MS Office
o umiejętność organizacji pracy
o skrupulatność i dokładność
o dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferujemy

o pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
o stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
o atrakcyjne wynagrodzenie
o możliwość rozwoju zawodowego
o pakiet szkoleń wdrażających

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)