Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Tychy

, NegoTrust

Pracownik Produkcji
Tychy

Opis stanowiska

Kontrola jakości/selekcja/naprawa komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD.

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie:

- wykonywanie zadań kontrolnych zgodnie z instrukcją kontroli mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
- badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych w zależności od rodzaju zlecenia;
- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie;

Wymagania

Poszukujemy pracowników spełniających poniższe wymagania:

- Wiek 20 - 26 lat;
- Aktualny dokument potwierdzający status ucznia lub studenta (warunek konieczny);
- Mile widziani studenci zaoczni,
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, wysokościomierz itp.)
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- Dyspozycyjność min. od poniedziałku do piątku
- Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność
- Dokładność, solidność
- Zdolności manualne
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

OFERTA

- Elastyczne godziny pracy
- Umowa zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Wyjazdy służbowe
-Możliwość przejścia pod zakład