Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bolesławiec
    (59-700)

Praca na stanowisku Pracownik Biurowy

Bolesławiec

, Ensila Group Sp. z o.o.

Pracownik Biurowy
Bolesławiec

Opis stanowiska

Ensila Group Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:

• Wystawianie faktur
• Przygotowywanie i wstępna weryfikacja umów, kontrola dokumentacji
• Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów firmowych
• Bieżąca współpraca z księgowością
• Monitoring stanu rozrachunków
• Kontakt telefoniczny i pisemny z klientem zagranicznym
• Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z rozliczeniem finansowym i księgowym umów
z kontrahentami zagranicznymi

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki zaocznej (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość)
• Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
• Umiejętność pracy pod presją czasu, energiczność
• Samodzielność oraz zaangażowanie
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Miłą atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole
• Możliwość poszerzenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu z adnotacją w tytule „Pracownik Biurowy_Bolesławiec” i dopiskiem: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."