Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Praktyka w Dziale Szkoleń

Gdynia

, Centrum Doradczo-Szkoleniowe

Praktyka w Dziale Szkoleń
Gdynia

Opis stanowiska

Centrum Doradczo-Szkoleniowe

Celem naszego istnienia jest dostarczenie Klientom profesjonalnych usług w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pośrednictwa pracy.

Oferujemy uśmiechniętej osobie miejsce na praktyce zawodowej w Dziale Szkoleń. Studenci Psychologii z Uniwersytetu Gdańskiego mogą wykorzystać daną praktykę jako obowiązkową praktykę studencką - mamy podpisaną z UG stosowną umowę.

Obowiązki:

- prace biurowo-administracyjne
- utrzymywanie relacji z Klientami
- rejestrowanie zdarzeń do oprogramowania CRM
- asystowanie przy realizowanych wielu projektach szkoleniowych
- przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej projektów komercyjnych, akredytowanych i unijnych.

Wymagania

- sprawna obsługa MS Office
- dokładność i skrupulatność
- umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
- wykształcenie wyższe bądź studenci ostatnich lat

Oferujemy

- możliwość zdobycia praktycznych umiejętności realizowania szkoleń
- zaświadczenie o odbyciu praktyki
- miłą atmosferę i elastycznie układany grafik

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia swojej aplikacji za pośrednictwem portalu wraz z podaniem dyspozycyjności . W temacie prosimy wpisać nazwę: Praktyka w Dziale Szkoleń. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 Nr 101 poz. 926).