Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Operator Procesów Wtryskowych Emix

Tychy

, Negotrust Sp. z o.o.

Operator Procesów Wtryskowych Emix
Tychy

Opis stanowiska

Firma Negotrust Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu selekcji, kontroli, naprawy komponentów, zabezpieczenia wyrobu gotowego oraz wsparcia produkcji dla naszych klientów z branży motoryzacyjnej i AGD.

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora procesów wtryskowych odpowiedzialna będzie za:
- obsługę wtryskarek
- kontrolą komponentów wychodzących z maszyn ewentualny rework
- pakowanie zgodnie z kartą pakowania
- Zarządzanie danymi oraz dokumentacją

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie także:
- wykonywanie zadań kontrolnych zgodnie z instrukcją kontroli mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie;

Wymagania

- Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w systemie IIIzm)
- Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność
- Dokładność, solidność
- Zdolności manualne
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziany status studenta do 26 roku życia (aktualna legitymacja)

Oferujemy

- Umowa zlecenie, po pół roku przejście pod zakład i umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Wyjazdy służbowe (dla chętnych)
- Możliwość pracy w weekendy