Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Przesiadłów
    (97-225)

Praca na stanowisku Planista Produkcji

Przesiadłów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

rekrutacje personelu, projekty HR, doradztwo personalne, doradztwo  w zakresie Prawa Pracy, kadry, płace, BHP.

Planista Produkcji
Przesiadłów

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów.Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Łodzi

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie produkcji na bazie otrzymywanych informacji z Działu Obsługi Klienta przy uwzględnianiu mocy produkcyjnych oraz aktualnych stanów magazynowych.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • Wykształcenia technicznego (preferowane wyższe: Inżynieria Produkcji/Zarządzanie Produkcją/Logistyka lub pokrewne),
  • Minimum 2-3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze planowania produkcji,
  • Znajomości procesów planowania w oparciu o systemy ERP/MRP,
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analityczne oraz umiejętności logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i optymalnej wydajności linii produkcyjnych,
  • Inicjatywy w działaniu oraz orientacji na realizację zadań,
  • Skrupulatności i sumienności.

Dodatkowe wymagania (nieobowiązkowe):

Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 5 500 PLN/miesiąc (brutto),
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres mailowy:

praca@smart-hr.pl

(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.