Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Włodawa
    (22-200)

Praca na stanowisku Recepcjonistka, kucharka, kelnerka

Włodawa

, Hotel Biały Dwór w Okunince

Recepcjonistka, kucharka, kelnerka
Włodawa

Opis stanowiska

Poszukujemy RECEPCJONISTKI lub RECEPCJONISTY

ZADANIA:
W zakres obowiązków wchodzą głównie czynności związane z obsługą gości, m. in.
meldowanie gości, rozliczanie gości, wystawianie faktur, przydzielanie pokoi, przyjmowanie rezerwacji.
obsługa korespondencji, udzielanie informacji, sporządzanie dokumentacji, obsługa programu komputerowego zarządzającego stanem pokoi, ponadto recepcjonista może przyjmować zlecenia na inne usługi, jak np. masażystę.

Poszukujemy KUCHARKI lub KUCHARZA

ZADANIA:
W zakres obowiązków wchodzą głównie czynności związane z przygotowywaniem dań w restauracji hotelowej , m. in.
Koordynacja restauracją hotelową.
Koordynacja zamówień i dostaw towarów.
Umiejętność opracowania nowych przepisów i receptur.

POSZUKUJEMY KELNERÓW i KELNEREK do obsługi imprez okolicznościowych

Wymagania

RECEPCJONISTKA lub RECEPCJONISTA

Doświadczenie na stanowisku recepcjonisty/recepcjonistki.
Znajomość minimum jednego języka obcego (tj. język angielski, a najmilej widziany jest język rosyjski), w stopniu komunikatywnym.
Prawo jazdy kat. B.
Dyspozycyjność.
Istotne są takie cechy jak: komunikatywność, dokładność, zdolność do koncentracji, a także uprzejmość, dyskrecja, uczciwość i cierpliwość oraz wzbudzająca zaufanie prezencja

KUCHARKA lub KUCHARZ

Doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji.
Doświadczenie w obsłudze dużych imprez, tj. wesel, bankietów, imprez okolicznościowych.
Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne.
Zorientowanie na najwyższą jakość pracy oraz indywidualne podejście do Gościa.
Istotne są takie cechy jak: dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, chęć dokształcania się w najnowszych trendach i technikach kulinarnych.

Oferujemy

OFERUJEMY:

Pracę na umowę zlecenie, na okres próbny (3 miesiące). Po sprawdzeniu możliwość stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie.
Recepcja hotelu pracuje 24 godziny na dobę, co wiąże się z pracą zmianową.
Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

Zainteresowane i spełniające wymagania osoby zachęcamy do przesłania CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu.