Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku - AGENT NIERUCHOMOŚCI -

Kraków

, DRABIK NIERUCHOMOŚCI

- AGENT NIERUCHOMOŚCI -
Kraków

Opis stanowiska

Agent Nieruchomości
Miejsce: Kraków

Do biura w Krakowie przy ul. Wielickiej 42A/B5 (obok Urzędu Miasta) poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Agenta Nieruchomości, działającego na obszarze Krakowa.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Zadania Agenta Nieruchomości będą obejmowały:
Pozyskiwanie ofert, weryfikację stanu prawnego i faktycznego nieruchomości
Wprowadzanie ofert do systemu a także ich promowanie na portalach i w prasie
Aktualizowanie bazy nieruchomości
Kompleksową i profesjonalną obsługę klientów (bezpośrednio na spotkaniach i w biurze, a także telefonicznie i e-mailowo)
Przygotowywanie oferty nieruchomości dla klientów poszukujących nieruchomości do zakupu lub najmu
Prezentację nieruchomości
Kompletowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

Wymagania

Wiek powyżej 25 lat
Dyspozycyjność i samodzielność w wykonywaniu zadań, wytrwałość w dążeniu do celu
Bardzo dobra organizacja pracy
Znajomość topografii Krakowa
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie, entuzjazmu, komunikatywność, odpowiedzialność, lojalność
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w piśmie i mowie
Obsługa programów MS Word i MS Excel
Zainteresowanie zagadnieniami rynku nieruchomości
Gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

Solidne przygotowanie do wykonywania pracy
Wsparcie na każdym etapie pracy
Atrakcyjny system wynagrodzenia zależny od efektów pracy: podstawę plus prowizję od dokonanych transakcji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.