Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa (Mokotów)
    (02-520)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Agent nieruchomości

Warszawa (Mokotów)

, RE/MAX Alfa

Opis działalności firmy

RE/MAX to lider z branży nieruchomości na świecie działający od ponad 40 lat, obecny w ponad 90 krajach i zrzeszający blisko 100 000 agentów w prawie 7000 biur. RE/MAX to globalna sieć, która od lat plasuje się na 1. miejscu spośród wszystkich sieci agencji nieruchomości na świecie. Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX® Biuro RE/MAX Alfa zlokalizowane jest na Starym Mokotowie. Działamy od 2013 r. Zajmujemy się nieruchomościami położonymi nie tylko na Mokotowie ale też w Warszawie i okolicy.   Dlaczego warto współpracować z RE/MAX? System stworzony i wdrożony ponad 40 lat temu przez Dave Linigera sprawdził się na całym świecie. Dziś w strukturach firmy działa blisko 100.000 agentów w 97 krajach. Po pierwsze - niezależni przedsiębiorcy. Agenci sami podejmują decyzje biznesowe, planują swoją strategię, wprowadzają w życie pomysły i koncepcje.
Po drugie - korzyść skali. Współdziałanie w ramach tak rozległej struktury, pod jedną marką umożliwia szybkie wypromowanie się na lokalnym rynku oraz pozwala znacząco zredukować koszty.
Po trzecie - standardy pracy. Praca w oparciu o umowy na wyłączność, wysoki poziom świadczonych usług oraz pełne zaangażowanie agentów we współpracę z klientami zapewnia satysfakcjonującą pracę oraz wiele kolejnych poleceń od zadowolonych klientów.
Po czwarte - systemy. Sprawdzone metody, narzędzia, system ciągłej edukacji zapewniają że jesteśmy zawsze krok do przodu.

Agent nieruchomości

Opis stanowiska

Poszukujemy pośredników i agentów z doświadczeniem zawodowym, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery.
Lubisz kontakty z ludźmi? Jesteś dobry w sprzedaży? Jesteś zainteresowany prowadzeniem własnej firmy i byciem niezależnym? Szukasz przyjemnej atmosfery i środowiska, w którym agenci wzajemnie ze sobą współpracują?
Jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania, zapraszamy do współpracy w ramach solidnej i wiarygodnej marki.

Nasi agenci prowadzą swój własny, samodzielny biznes oparty na działalności gospodarczej i bazujący na sprawdzonym systemie, i pracują w oparciu o unikalny oraz wysoce motywacyjny prowizyjny system wynagrodzenia, uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji. Przyłącz się do nas: zacznij promować siebie wykorzystując markę rozpoznawalną na całym świecie. Oferujemy pracę w ambitnym, wykwalifikowanym i profesjonalnym zespole z wysoką etyką zawodową, kompleksową pomoc ze strony biura, reklamę marki i biura oraz nielimitowany potencjał zarobkowy! Więcej szkoleń, więcej poleceń klientow, więcej biznesu, wyższe dochody i satysfakcjonująca długoterminowa kariera – wszystko w zasięgu ręki! Nie przegap szansy – odezwij się jeszcze dziś!

Wymagania

Pozyskiwanie ofert na wyłączność i kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, w tym budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych, pozyskiwanie ofert, sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości, prezentacja nieruchomości, pomoc w załatwianiu formalności itp.

  • Pozytywne nastawienie do życia. Entuzjazm.
  • Profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność.
  • Ambicja, zdolność negocjacji. Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji.
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne.
  • Obsługa komputera. Prawo jazdy. Dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu.
  • Język angielski lub inny język obcy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości.
  • Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne.
  • Największą na świecie bazę szkoleń online - nr 1 w branży.
  • Lokalne i międzynarodowe zjazdy/konferencje.
  • Możliwość budowania własnego zespołu agentów, tzw. biura w biurze.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia: do 80% przychodu z transakcji.