Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Inspektor jakości

Legnica

, Team Prevent

Inspektor jakości
Legnica

Opis stanowiska

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

świadcząca usługi w zakresie:
- jakości,
- bhp,
- ochrony środowiska

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
kontroler ds. jakości

Do obowiązków których będzie należeć:
- kontrola wizualna lub urządzeniami pomiarowymi
części dla przemysłu samochodowego lub elektronicznego,

Wymagania

- dokładność, rzetelność, dyspozycyjność,
mile widziane doświadczenie przy obsługiwaniu
urządzeń pomiarowych,