Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Kredytów

Bielsko-Biała

, Royal Banking

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Kredytów

Opis stanowiska

Jesteśmy ludźmi z pasją!
Wyróżniamy się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w procesie doradztwa finansowego. Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych dostosowanych do małych i średnich przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.
W związku z otwarciem nowego oddziału poszukujemy 2 osób.

OPIS STANOWISKA:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
- Aktywną sprzedaż produktów kredytowych i pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej.
- Realizowanie celów sprzedażowych
- Przygotowanie wniosków wraz ze wstępną oceną finansową klienta

Wymagania

- Nastawienie na sukces
- Wysoka Orientacja na wynik
- Skuteczność i wytrwałość w działaniu
- Umiejętność Organizacji czasu pracy
- Komunikatywność
- Inicjatywa w pozyskiwaniu klientów
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość produktów bankowych

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami w sprzedaży
- Szeroki program szkoleń
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Praca w dynamicznym zespole
- Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu wpisując w temacie nr REF. DKT/04/2014.