Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Błonie
    (05-505)

Praca na stanowisku Operator maszyn CNC

Błonie

, Level Work

Operator maszyn CNC
Błonie

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Obsługa Frezarek lub Tokarek CNC - obróbka metali

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych

  • Pomiar wykonanych detali

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o prace bezpośrednio u pracodawcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego (staż pracy w roli operatora)

  • Praca zmianowa od poniedziałku do piątku 6-14, 14-22

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zapraszamy do aplikowania :)